Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • Español
  • En français
  • Italiano
  • по-русски

Obsah

hostince

Petrovice, zájezdní hostinec

Barokní stavba z počátku 18. století. Hostinec je v provozu.

hotely a motely

Jesenice, Hotel Jesenice

Hotel leží v atraktivním prostředí Přírodního parku Jesenicko na břehu Velkého rybníka u obce Jesenice. Poskytuje komplexní služby pro rodinnou a kolektivní rekreaci. Možnost ubytování v pokojích, apartmánech a bungalovech. Možnost sportovního vyžití, venkovní bazén, sauna, solárium. Hotel poskytuje také služby pro kongresové a firemní akce, školení a semináře – je zde 5 učeben, prostředky informačních technologií k dispozici.

penziony

Břežany, Farma Hedecko

Ubytování a agroturistika na rodinné farmě v lokalitě Jesenicko (Čistecko), celoroční provoz, kapacita 15 lůžek, jízda na koních, rybaření na soukromém rybníku, vlastní vaření ve vybavené kuchyňce. Možnost pobytu s domácím zvířetem. Značené jezdecké trasy, ustájení koní, úvaziště.

Kolešovice, Ubytování u Dvořáků

Ubytování v samostatném domečku u rodinného domu na okraji obce Kolešovice, v Rakovnické chmelařské oblasti. Kapacita 3 lůžka, 2 přistýlky, třílůžkový pokoj v podkroví, rozkládací dvoulůžko v přízemí, plně vybavená kuchyň, sprcha, WC, TV+SAT, velká zahrada, nadzemní bazén, sauna, parkování u domečku, úschova a možnost půjčení kol, možnost půjčení lodi, stanování na zahradě, služby turistického průvodce na Rakovnicku a nejbližším okolí.

Mutějovice, Venkovská chalupa

Venkovská chalupa s 15 lůžky. V přízemí 5 lůžek, v podkroví lůžka pro 10 osob. V chalupě je ústřední topení, televize, satelit, lednice. plně vybavená kuchyň. Na zahradě se nachází dětské hřiště, houpačka, altánek s krbem. Provoz od května do října.V areálu se dále nachází travnatý tenisový kurt, squash hala, minigolf, stolní tenis a šipky. Možnost pobytu s domácím zvířetem.

Penzion Aichingerová, Rakovník

Penzion v blízkosti centra Rakovníka s jedno- a dvoulůžkovými pokoji a jedním apartmánem. Na pokoji sprcha, WC, telefon, TV a chladnička, k dispozici dvě vybavené kuchyňky.

Přílepy, Penzion U Kutílků

Ubytování na soukromé rodinné farmě, která se nachází v centru klidné obce nedaleko od města Rakovníka. K pronajmutí jsou zde 4 pokoje (pro 2, 3, 5 a 10 osob), vybavená kuchyňka, TV, po dohodě možnost objednat stravování. Sprcha , WC společné. K dispozici kulečník, šipky, stolní fotbal, hřiště na plážový volejbal, venkovní bazén, půjčování kol, jízdy na koni. Venkovní posezení u grilu.

Rakovník, penzion Jaroslava Bidrmanová

Ubytování v soukromí, celoroční provoz, celkem pro 6 osob. K dispozici společenská místnost s televizí a satelitem, možno používat plně vybavenou kuchyň. Parkování v objektu.

turistické chaty a ubytovny

Kolešovice, turistická ubytovna

Turistická ubytovna v kulturním domě v Kolešovicích. Kapacita 14 lůžek ve čtyřech pokojích, společné WC pro ženy a pro muže, sprchy společné, celoroční provoz.

Soseň, rekreační středisko Soseň

19 chatek pro 4 osoby – pro letní provoz, 8 pokojů pro 4 osoby – celoroční provoz. V rekreačním zařízení je jídelna, restaurace (možnost objednat snídani, polopenzi i plnou penzi), bar. Oplocené hřiště na malou kopanou, stolní tenis, volejbal. K dispozici gril, ohniště, televize, šipky. Možnost pobytu s domácím zvířetem, bezbariérový přístup. Místo i pro stanování.

Křivoklát, IVS Budy Křivoklátsko,o.p.s.

Středisko s kapacitou 26 lůžek v 2- až 6-lůžkových pokojích (pokoje 2x2, 2x3, 2x5 a 1x6 lůžek). Kuchyňka s vybavením (lednička, mikrovlnka, varná konvice). Sociální zařízení a koupelna (vana, sprchový kout) v každém patře. Úložna zavazadel (důležité pro cyklisty). Poskytneme informace o CHKO Křivoklátsko, propagační materiály, suvenýry, mapy. Pronajímáme konferenční sál pro 16 osob, multimediální sál pro 30 osob. Bar, zajistíme malé pohoštění. Rekreační středisko je v provozu po celý rok.

Cena: Turisté a kolektivy: 200 Kč/os/noc + ložní prádlo 50 Kč/os/pobyt + rekreační poplatek (v sezoně 15 Kč/os/noc, mimo sezónu 10 Kč/os/noc). Účastníci výukových programů: 150 Kč/student/noc + ložní prádlo 50 Kč/os/pobyt. Pronájem místností: 1.000 Kč/den. Ceny platí po celý rok, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc.