Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • по-русски

Obsah

Rakovnickem na kole


 

Cykloturistika na Rakovnicku   Rakovnicko nabízí velmi dobré podmínky pro cykloturistiku. Disponuje hustou sítí značených cyklotras, kterými je propojeno i se sousedními regiony. Vedle toho mohou návštěvníci Rakovnicka vyjíždět na kole k turistickým cílům po klidných asfaltových silničkách, spojujících zdejší vesnice. 
Terénní cyklisté na horských nebo krosových kolech pak nejčastěji využívají lesní cesty na Křivoklátsku, Jesenicku a Džbánsku. Kdo to u nás moc nezná, hodí se pro jízdu v těchto terénech kvalitní turistická mapa nebo GPS navigace.
     
    Značené cyklotrasy ►
     
Cykloturistika na Rakovnicku   Možností, vidět toho na Rakovnicku co nejvíce a dostat se k těm nejzajímavějším cílům, je vzít si na cyklovýlety zkušeného průvodce. Existuje nepřeberné množství variant, jak projet Rakovnickem na kole. Pro mladé nebo dříve narozené, pro rodiny s dětmi nebo cyklistické skupiny, pro ty kteří se jen rádi pohybují ve volné krajině nebo pro ty kteří hledají záhadná a zároveň krásná místa s poutavou pověstí či příběhem, je tu připravena nabídka služby cykloprůvodce Rakovnickem, který tady zná každý kámen.
     
    Cykloprůvodce Rakovnickem ►
     
Cykloturistika na Rakovnicku   Pokud se k cykloturistice a cyklovýletům přidají i další produkty a služby, jsou rázem na světě příležitosti a varianty k vytvoření turistických balíčků jako receptu, jak strávit na Rakovnicku víkend nebo celý týden. Jízdu na kole je možné dobře kombinovat s návštěvou památek, prohlídkou přírodních zajímavostí, jízdou parním vlakem, soutěží ve střelbě, nácvikem hry golfu, plavbou po Berounce nebo nordic walkingem.
     
    Výlety, exkurze, pobyty ►