Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • по-русски

Obsah

Cykloprůvodce Rakovnickem
 

Radomír Dvořák - cykloprůvodce Rakovnickem   Na Rakovnicku jsem všude byl, všechno tu znám, od všeho mám klíče, a to ostatní jsem viděl v kině. Tak až na ty klíče a to kino všechno platí. Rakovnicko - "last but not least". Je pravda, že Rakovnicko je regionem, který si hodně turistů nechává úplně nakonec. Hravě lze ale dokázat, že jde o destinaci, která stojí za povšimnutí. Je to tedy právě naopak a právě na kole se toho dá na Rakovnicku vidět a zažít nejvíce. Zapomeňte na tištěné průvodce a zaručené tipy z novin. Vezměte si na cestu živého průvodce a nebudete litovat.  

Radomír Dvořák    , váš cykloprůvodce Rakovnickem
     
     
     
Cyklistický výlet "Za pověstmi Balkánu"   Jet a poznávat. Tak může být stručně řečeno, co obsahuje takový cyklistický výlet. Pamětihodnosti, přírodní zajímavosti a stopy osobností Rakovnicka jsou cíle, které lze spojit vyjížďkou na kole. Na půl dne, celý den, podle přání. Možností je nepřeberné množství a na klíč lze zajistit kola, transport osob, průvodce, prohlídky a povídání o zajímavých místech.
     
     
     
Cyklistické pobyty   Nejdřív na kole, den nato vezmete do ruky "železo", kuš nebo dokonce samopal. Rázem zjistíte, že vám na to všechno ani dva dny nestačí. A tak zůstanete na prodloužený víkend nebo dokonce celý týden. Cyklovýlety jsou naší doménou, partneři pak zase zajistí to ostatní. K tomu zprostředkujeme ubytování a stravování tak, jak si klient vybere. Kromě zážitku z jízdy na kole se naučíte odpalovat golfové míčky, soutěžit ve střelbě... A to je jen na úvod. K tomu si na cestu domů přibalíte jako vzpomínku na Rakovnicko vybraný tradiční výrobek.