Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • по-русски

Obsah

Stránka

Vybírání dřevěné pece v Hrnčírně Mutějovice


Na vědomost přátelům, příznivcům, zvědavcům a sběratelům české a mutějovické keramiky se dává, že Jiří a Daniela Duchkovi z mutějovické keramické huti budou v sobotu 17. 7. 2010 od 10 hodin až do úplného vyložení vybírat velkou dřevopec. Hrnčírna bude pro veřejnost otevřena také druhý den, tedy v neděli od 10 hodin až do večera. Součástí vybírání dřevopece bude též výstava tematických kreseb a grafik Evy Petrové. Letošní návštěvu Mutějovic jest možno zpestřit návštěvou nově otevřené hospůdky s malým pivovárkem, kde vaří výjimečně dobrou Poddžbánskou dvanáctku. S výpravou do Mutějovic je ideální spojit s výlety na Džbán, Kounovské kamenné řady, Pravdu a další zajímavé až tajemné turistické cíle. To už je ale pak na místě zajistit si přímo v obci nabízející se ubytování, které lze objednat přes www stránky Obce Mutějovice. Hrnčíř Jiří a hrnčířka Daniela budou velice vděčni, když svoji návštěvu hrnčírny předem oznámíte a budete tak moci s nimi strávit společný čas očekávání věcí nových a taktéž i radostí.  Zpráva z hrnčírny jest doplněna upozorněním, že je dobré sledovat zprávy a možné změny před vaším odjezdem do Mutějovic na webu keramické huti - www.keramikaduchek.wz.cz.


11. 7. 2010 Zobrazit méně

Květen 1945 na železnici aneb Kotláři útočí

Květen 1945 na železnici aneb Kotláři útočíSkupina historie vojenského a policejního letectva Kolešovice ve spolupráci s Obcí Kolešovice a Herkules KHKD pořádají v sobotu 8. 5. 2010 ukázkovou akci na železnici Kolešovka.

3. 5. 2010 Zobrazit více

Národní park Křivoklátsko

Národní park KřivoklátskoOdborná přednáška k návrhu vyhlášení národního parku.

28. 4. 2010 Zobrazit více

Rakovnicko má své instruktory Nordic walkingu

Rakovnicko má své instruktory Nordic walkinguRadomír a Dita Dvořákovi z Kolešovic úspěšně absolvovali cvičitelský kurz Nordic walkingu.

9. 8. 2009 Zobrazit více

Nová turistická mapa Rakovnicka již v prodeji

Nová turistická mapa Rakovnicka již v prodejiVyšla nová turistická mapa Rakovnicka

19. 5. 2009 Zobrazit více

Sázení stromků podél Greenway Berounka - Střela

Sázení stromků podél Greenway Berounka - StřelaU Řeřich a u Pustovět byly podél greenway vysazeny ovocné stromky z grantu Nadace Partnerství.

12. 5. 2009 Zobrazit více

Cykloturistický výlet Lions Nesuchyně

Cykloturistický výlet Lions NesuchyněV sobotu 9. 5. 2009 se uskutečnil první cykloturistický výlet v Nesuchyni.

9. 5. 2009 Zobrazit více

Rakovnicko na Hrnčířských trzích

Rakovnicko na Hrnčířských trzíchRakovnicko o. p. s. zajistilo prezentaci regionu a Středočeského kraje na jarních hrnčířských trzích v Berouně.

9. 5. 2009 Zobrazit více

Den Země na Greenway Berounka - Střela

Den Země na Greenway Berounka - StřelaV návaznosti na slavnost Den Země proběhlo čištění cyklistické greenway.

9. 5. 2009 Zobrazit více

Máchův Máj na Křivoklátě

Máchův Máj na KřivoklátěKytarový virtuoz Pavel Steidl a herec a moderátor Jaroslav Dušek, jako hlavní aktéři výjimečného večera na hradě Křivoklátě.

27. 4. 2009 Zobrazit více

Stránka